Natáčení

Naši pracovníci jsou vám k dispozici při natáčení různých osobních, rodinných či společenských událostí, jako jsou zejména svatby, křtiny, promoce, kulturní či společenská setkání, koncerty, divadelní představení apod. 

K natáčení vyjíždí jeden či dva kameramani dle vašich požadavků, ale jsme schopni zajistit i více kameramanů, např. při natáčení koncertů či divadelních představení. Vaše takto natočené akce buď můžeme sami sestříhat nebo vám můžeme odevzdat hned po natáčení natočené videokazety k dalšímu vašemu zpracování.

Svatební videa realizujeme již od roku 1992. Za tu dobu se samozřejmě zdokonalila nejen technika, ale zvýšily se i požadavky klientů. Již to není jen 5-ti minutový němý černobílý film, jak bývalo v padesátých až osmdesátých letech zvykem, ale profesionální video v HD kvalitě, jehož kopii mohou mít všichni svatebčané.

Protože to nejdůležitější, co chtějí naši klienti kromě našich časových možností a techniky vědět, je cena, připravili jsme pro vás několik cenových balíčků. Ceny sice vycházejí z našich oficiálních ceníků pronájmu kamery a střižny, ale pro výrobu svatebního videa nabízíme výhodné slevy.

 

CENÍK NATÁČENÍ ZDE

CENÍK NATÁČENÍ SVATEBNÍHO VIDEA ZDE